Menu
 
Korepetycje z matematyki

Korepetycje z matematyki Kraków

Na drodze do uzyskania zadowalającego poziom umiejętności matematycznych nieodłączna jest regularna praktyka. Dlatego też, przygotowaliśmy ofertę kompleksowych kursów matematycznych adresowanych do uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Oferowane przez nas korepetycje z matematyki pomagają uczniom krakowskich szkół nabrać wprawy w liczeniu równań oraz zrozumieniu twierdzeń matematycznych.

Korepetycje z matematyki w Laboratorium Wiedzy Kraków

W Laboratorium Wiedzy oferujemy uczniom gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych korepetycje z matematyki w postaci kursów. Przeprowadzamy zajęcia w niewielkich grupach kursantów, co pozwala naszym korepetytorom osiągnąć bardzo dobre wyniki pracy z uczniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że matematyka wciąż sprawia trudność na egzaminie maturalnym, dlatego program korepetycji z matematyki dostosowujemy do indywidualnych możliwości i potrzeb grupy. Korzystamy z autorskich materiałów dydaktycznych, opracowanych z należytą starannością w oparciu o doświadczenie pracy z uczniami. Korepetycje prowadzone są przez absolwentów renomowanych krakowskich uczelni wyższych, będących jednocześnie doświadczonymi nauczycielami. Wśród naszej kadry znajdują się egzaminatorzy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie, co gwarantuje świetne przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki.

Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu, w terminie ustalonym przez samych kursantów. Korepetycje z matematyki przeprowadzane są przy ulicy Sławkowskiej 20 w Krakowie.

Kursy maturalne i gimnazjalne z matematyki

Proponujmy kursy maturalne i gimnazjalne z matematyki. Dzięki standardowemu kursowi całorocznemu systematycznie pogłębicie i utrwalicie swoją wiedzę. Pod bacznym okiem korepetytorów nadrobicie ewentualne zaległości w nauce i z łatwością pojmiecie nawet najtrudniejsze twierdzenia matematyczne. Intensywny całoroczny kurs maturalny z matematyki dedykowany jest maturzystom, którzy chcą gruntownie zweryfikować swoją wiedzę.

Z Laboratorium Wiedzy zdasz maturę z matematyki lub egzamin gimnazjalny na 100%! Zapraszamy!

Więcej informacji na temat oferowanych przez nas kursów na stronie: http://www.laboratoriumwiedzy.pl

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress