Menu
 
Strona Główna

kursy_matura_krakow

KOREPETYCJE – MATURA – PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH KRAKÓW

Laboratorium Wiedzy oferuje wszystkim uczniom liceum, III klas gimnazjów i szkół podstawowych indywidualne zajęcia z poszczególnych przedmiotów, służące poszerzeniu lub uzupełnieniu wiedzy i rozwinięciu wszystkich koniecznych umiejętności.

Gwarantujemy pracę pod kierunkiem doświadczonych nauczycieli, będących doskonałymi specjalistami w nauczanym przedmiocie, jak również egzaminatorami OKE. Laboratorium Wiedzy prowadzi przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego i egzaminu ósmoklasisty o na najwyższym poziomie. Nasi kursanci co roku uzyskują bardzo wysokie wyniki egzaminów.

Oferujemy również intensywne wakacyjne kursy przygotowujące do egzaminów poprawkowych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 422 00 75.

Drogi Uczniu!

Zastanawiasz się czy korepetycje maturalne są Ci potrzebne? Egzamin gimnazjalny lub egzamin ósmoklasisty spędza Ci sen z powiek? Laboratorium Wiedzy ma na to sposób!

Jeżeli:

  • niepokoi Cię zbliżający się egzamin ósmoklasisty, gimnazjalny lub maturalny,
  • masz świadomość, iż nie czujesz się jeszcze dobrze przygotowana (przygotowany) do jego zdawania,
  • nie wiesz, jak usystematyzować swoją wiedzę…

A może:

  • chcesz jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć zakres wiedzy,
  • oczekujesz wyjaśnień w wielu kwestiach, dotyczących wiadomości i umiejętności sprawdzanych na egzaminie,
  • potrzebujesz pomocy w rozwiązywaniu arkuszy egzaminacyjnych…

Albo też:

  • masz potrzebę systematycznej pracy pod kierunkiem wykwalifikowanego nauczyciela,
  • po latach zdecydowałaś się (zdecydowałeś się) na przystąpienie do egzaminu maturalnego…

to właśnie znalazłaś (znalazłeś) to, czego szukasz.

W Laboratorium Wiedzy oferujemy naukę pod kierunkiem bardzo dobrze wykształconych i posiadających wieloletnie doświadczenie nauczycieli, których cechuje nie tylko wiedza, ale też umiejętność jej przekazywania. Udzielamy korepetycji maturalnych na najwyższym poziomie. Zapewniamy komfortowe warunki nauki w niewielkich liczebnie grupach, co umożliwia pełną indywidualizację pracy i poświęcenie każdemu kursantowi optymalnej ilości czasu. Gwarantujemy bogatą gamę ćwiczeń rozwijających i utrwalających wiedzę, jak również zdobycie praktycznych umiejętności. Podczas przygotowania do matury wykorzystujemy bardzo rozbudowane ilości materiałów egzaminacyjnych. Dbamy o systematyczne sprawdzanie postępów naszych kursantów, stosując różnorodne sposoby weryfikacji (odpowiedź ustna, kartkówki, sprawdziany, a nade wszystko testy egzaminacyjne czy próbne egzaminy). Kładziemy duży nacisk na systematyczne informowanie o wynikach w nauce i przedstawianie wskazówek do dalszej pracy. W przypadku dzieci, tego typu wiadomości otrzymują na bieżąco nie tylko sami kursanci, ale też ich Rodzice, dla których zawsze znajdziemy czas na rozmowę.

Korepetycje maturalne zostały stworzone właśnie z myślą o Tobie. Drogi Uczniu, już nie musisz się martwić o wyniki egzaminu dojrzałości, z Laboratorium Wiedzy egzaminy z poszczególnych przedmiotów nie będą dla Ciebie straszne, a wymarzone studia będą na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy!

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress